UA-145119167-1

Optimal Mobile Repair Service

Optimal Mobile Repair Service hizmetimiz ile Firmamız anlaşmalı olduğu birçok sigorta şirketine yerinde 24 Saat içerisinde tampon ve plastik aksam onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Plastik Tampon ve Parça Onarım hizmeti, araçların kaza sonrasında plastik tamponlarının dış ve iç yüzeylerinde oluşan kopuk,çatlak yırtılma, deformasyon gibi hasarların garantili olarak onarılmasıdır.

“Amacımız İşbirliğimiz süresince sizlerin hasar maliyetlerini minimum seviyelere çekerek çıkarlarınızı korumak olup , Yedek parça , İkame araç ve İşçilik maliyetlerinizi Optimal Oranda düşürmektir” İlkesi ile çıkmış olduğumuz yolda yeni bir girişim yaparak Optimal Mobile Repair Service ‘nin kurulum aşamasını tamamlamış bulunuyoruz.

Başlangıçta tampon tamiri ve Far Ayağı tamiri ile başlayacağımız iş modelimizde mobile@optimalotomotiv.com.tr ihbar mailimize düşen her tampon hasarını 24 Saat içerisinde yüksek öncelikte bulunmuş olduğu serviste onarım yaparak yerinde müdahale ediyoruz. Olumsuz olacak tamponların raporlarını anında yerinde veriyoruz.

Böylece çalışmış olduğunuz servislerinize aşağıda belirtilen birçok süreyi sizlere kazandırmayı hedefliyoruz.

  • Mobil onarım firmalarının tampon ve farları alması için geçen süre, (1.Gün)
  • Alınan tamponların onarım  merkezine sevkiyatı için geçen süre,
  • Onarım merkezinde sırasını bekleyen parçaların için geçen süre,(2.Gün)
  • Onarım merkezinde onarım için geçen süre,(3.Gün)
  • Onarım  merkezinden servise sevk edilen süre,(4.Gün)

Yukarıdaki tabloya baktığımızda onarımı yapılmayacak parçaların Onarılamaz raporu bile sizlere ve bizlere 2-3 Gün kaybettirmektedir. Bu durumda hem sizlerin ikame maliyetini 3-4 Gün yükseltmekte hem de servislerin araçları geç teslim etmemize sebep olmakta buna bağlı olarak ta müşteri memnuniyetsizliğini doğurmaktadır.

Optimal Mobile Repair Service Olarak ;

  • 24 Saat içerisinde aracın bulunmuş olduğu serviste tampon yada far ayaklarını tamir edeceğiz,
  • Onarılmayacak durumda olan parçaların onarılmaz raporunu anında kaşeli imzalı olarak ilgili servise teslim edeceğiz. Böylece zaman kaybetmeden İlgili raporu size yada ekspere ileterek anında parça tedarik talep edebilecekler.
  • Yerinde onarımı mümkün olmayan ( Gidilen servisin içinde onarımına izin verilmeyen) Parçanın en geç 24 saat içerisinde teslimini sağlayacağız.
  • Diğer onarım firmalarının Onarılamaz verdiği tüm tamponları %70 Oranında yerinde onaracağız. (Yerinde onarımda araç üzerine alıştırma yapılması mümkün olduğu için parçayı kurtarma oranımız daha yüksek)